Проект №: 2017-1694
Статус: Не допущен к голосованию

Полное описание проекта

Проблема

Активне використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій вже багато років стало нормою життя всіх без винятку навчальних закладів. Сьогодні мережа Інтернет і робота з нею є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу, а нецільової конвент, яким насичена мережа Інтернет «заважає» процесу навчання, продукція і видовищні заходи, що містять елементи насильства, жорстокості, порнографії та іншу негативну інформацію становлять загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану населення (яка несе загрозу морально-психічному здоров’ю дітей).
Проблема ускладнюється і тим фактом, що дитяча аудиторія користувачів всесвітньої павутини постійно розширюється в бік все більш молодого покоління, яке не усвідомлює до кінця тих загроз, з якими (без належного захисту) вони неодмінно зіткнуться в віртуальному просторі.
Тому на шляху протидії існуючим (і новим) загрозам всесвітньої мережі Інтернет з метою попередження доступу до заборонених інформаційних ресурсів, реалізації та додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, захисту дітей та молоді від негативних інформаційних впливів виникла необхідність розробки програмного комплексу для захисту дітей в мережі Інтернет – єдиної системи обмеження доступу до нецільових ресурсів мережі Інтернет та створення єдиного електронного центру «Захисту дитини в он-лайн середовищі».


Цель проекта

Мета цього проекту – створення програмного комплексу для захисту дитини в он-лайн середовищі та створення єдиного електронного центру «Захисту дитини в он-лайн середовищі».


Предлагаемое решение, к решению проблемы и его обоснование

Для протидії існуючим загрозам всесвітньої мережі Інтернет пропонується практична реалізація рішень на шляху боротьби із шкідливою для дітей інформацією:
– розробка програмного комплексу для централізованого обмеження доступу до нецільових ресурсів мережі Інтернет;
– підключення загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до системи фільтрації контенту не сумісного з навчальним процесом;
– створення єдиного електронного центру «Захисту дитини в он-лайн середовищі».


Риски (препятствия) в реализации проекта, на которые следует обратить внимание

Ризиків немаєПлан мероприятий по реализации проекта

Ключевые показатели оценки результата проекта


2017-06-07 16:23   Проект создан

2017-06-07 18:22   Проект отправлен на рассмотрение

2017-06-09 10:37   Проект опубликован.
Звіт про попередню оцінку відповідності проекту - Департамент економічного розвитку ОМР.
.jpg
2017-1694.jpg
(196.57 Kb)

2017-06-09 10:37   Ответственный: Департамент освіти та науки

2017-06-13 12:42   Отчет об анализе соответствия проекта - Департамент освіти та науки
.jpg
Захист у мережі Інтернет стор2.jpg
(1.11 Mb)
.jpg
Захист у мережі Інтернет стор 1.jpg
(958.01 Kb)

2017-06-16 19:51   Не допущен к голосованию