Проект №: 2017-1661
Статус: Не допущен к голосованию

Полное описание проекта

Проблема

Кожна сучасна держава ставить для себе пріоритетом принцип гуманізму. Україна не є винятком, саме тому політика держави спрямована на створення умов, що забезпечують гідне життя і вільний розвиток людини.
У всьому світі стоїть питання екстреної ідентифікації людей, що мають серйозні проблеми зі здоров'ям. До цієї категорії людей ставляться хворі на епілепсію, гіпертонією, цукровим діабетом, які страждають деякими видами амнезії, тощо. У разі нападу хвороби поза домом і поза стінами лікувального закладу, головною причиною НЕСВОЄЧАСНОГО надання медичної допомоги є неможливість ідентифікувати проблему.


Цель проекта

Основною метою реалізації проекту є – реалізація простого, надійного, економічного рішення способів та методів ідентифікації об’єктів, отримання розширеної інформації, яка їх характеризує.


Предлагаемое решение, к решению проблемы и его обоснование

Актуальність і новизна проекту полягає в першу чергу в його унікальності. Оскільки проект не має аналогів за своєю масштабністю та виконуваних функцій не тільки на території Одеси та Одеської області, а й в країнах СНД.
Сканувавши UIS-код, чоловік отримує інформацію про "носія" коду, контактні дані власників, родичів. І, найголовніше, інформацію медичного характеру про людину, що входить в групу ризику, який потрапив в біду і потребує допомоги. Залучення крім професійних кадрів, широкі верстви населення, небайдужих до чужої біди людей.
Наше рішення.
Надається можливість виготовлення браслетів з міткою у вигляді QR-коду в необмеженій кількості і низькою собівартістю. Персоналізація браслета здійснюється після його виготовлення безпосередньо самою людиною (соціальним працівником, лікарем, родичем, тощо…, за проханням самої людини), у якого виникла необхідність застосовувати ID-браслет. Інформація про людину, яка може бути збережена і надана в подальшому при сканування мітки вигляді QR-коду, не обмежена.
Цією інформацією може бути:
- Фото носія браслета
- П.І.Б.
- дата народження
- адреса проживання
- Наявність хвороб
- Медичні показання і рекомендації при наданні екстреної допомоги
- Медичні протипоказання
- Контакти лікарів, близьких людей і родичів.
При виконанні проекту браслети та мобільні телефони для зв’язку будуть передані до Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради для подальшого розповсюдження в територіальні центри, а далі – тим, хто потребує ці речі.


Для кого этот проект

Особливо гостро ця проблема простежується у самотніх людей котрі досягли пенсійного віку. Що б уявити собі масштаб проблеми яка стоїть, то на сьогоднішній день в Одеській області проживає більш ніж 65 тис. одиноких пенсіонерів, яким необхідна постійна допомога.
Подібного роду вироби можуть застосовуватися для ідентифікації дітей, людей похилого віку, безпритульних, військових …, тварин, тощо.
Таким чином, цей проект є універсальним.План мероприятий по реализации проекта


1. Виготовлення ID-браслетів.
2. Закупівля обладнання.
3. Проведення навчання та узгодження взаємодії з соціальними службами, МНС, швидкої допомоги, лікарів, тощо.
4. Підтримка діючого сайту.


Ключевые показатели оценки результата проекта


Кількість користувачів та сфера застосовування для ідентифікації, буде у вільному доступі на сайті. Сайт підтримується автоматично і контролюється ІТ групою.
.jpg
photo.jpg
(28.71 Kb)
2017-06-07 10:39   Проект создан

2017-06-07 10:39   Проект отправлен на рассмотрение (финальная редакция)

2017-06-08 14:46   Проект опубликован.
Звіт про попередню оцінку відповідності проекту - Департамент економічного розвитку ОМР.
.pdf
1661.pdf
(310.03 Kb)

2017-06-08 14:46   Ответственный: Департамент праці та соціальної політики

2017-06-16 11:49   Отчет об анализе соответствия проекта - Департамент праці та соціальної політики
.pdf
Використання QR-коду для ідентифікації людей, що мають проблеми зі здоров’ям, та яким необхідна допомога.pdf
(1.65 Mb)

2017-06-22 00:04   Не допущен к голосованию