Проект №: 2017-1645
Статус: Не допущен к голосованию

Полное описание проекта

Проблема

В даному проекті порушена дуже важлива частина в розділі безпілотних літальних апаратів (БПЛА) - це автоматичний обліт території, посадка і зарядка БПЛА без участі оператора. Особливістю даного проекту є система технічного зору, яка використовується як для виявлення порушників периметра, так і для точного позиціонування БПЛА в момент посадки для подальшої підзарядки.
Проект актуальний для охорони об'єктів що мають велику протяжність, для обльоту яких потрібно підзарядка літаючого апарата на необслуговуваних майданчиках. Другим актуальним моментом є автоматична система контролю периметра, яка подає сигнал тривоги тільки в момент його порушення, при цьому виробляючи відстеження та відеозапис факту порушення.
Дана робота є актуальною, має практичну і наукову цінність, тому що не має промислових аналогів, що робить її унікальною.


Цель проекта

Вивести охорону об'єктів на новий сучасний рівень з мінімізацією ризиків для персоналу охоронних компаній.
Вивести на ринок абсолютно новий, сучасний технологічний продукт з охорони терріоторій.


Предлагаемое решение, к решению проблемы и его обоснование

При використанні безпілотних літальних апаратів, головною проблемою є посадка літального аппарату для зарядки акумулотора, а також наявність кваліфікованих операторів, здатних виконувати безпечний зльот та посадку. В результаті більшість безпілотних літальних апаратів терплять аварії вже в перший місяць експлуатування. Для усунення подібних проблем і було прийнято рішення розробити автономний комплекс, здатний самостійно визначати коли акумулятор розряджений, здійснювати посадку на посадочний майданчик, заряджати акумулятор і продовжувати подальше патрулювання, без участі людини.


Для кого этот проект

Цей проект орієнтований на служби громадського порядку міста, для забезпечення порядку і безпеки на міських об'єктах (це можуть бути об'єкти комунальної власності, паркові зони і т.д.).


Примеры (кейсы) подобных решений

Подібні рішення в світі знаходяться тільки в стадії розробок, інформації про промислові зразки подібних комплексів немає (не рахуючи засекречених військових розробок).План мероприятий по реализации проекта


1. Розробити конструкцію посадкового майданчика.
2. Розробити систему зарядки акумулятора БПЛА.
3. Розробити систему посадки БПЛА на посадковий майданчик.
4. Розробити центральний пульт системи управління.
5. Розробити інтерфейс проектованої системи з промисловим обладнанням для забезпечення каналу зв'язку між центральним пультом та БПЛА.
6. Розробити систему взаємодії погодної станції з посадочним майданчиком.
7. Розробити систему моніторингу та визначення цілей на базі телевізійного обладнання із застосуванням системи технічного зору.
8. Розробка системи сканування простору для безпечного польоту БПЛА в незалежності від рельєфу місцевості і висоти польоту.


Ключевые показатели оценки результата проекта


Цей проект покликаний підвищити якість охорони територій та максимально знизити навантаження на охоронний персонал (охорона оповіщається про тривогу, тільки в разі виявлення порушника периметра), а також знизити ризики охоронних патрулів, тому що патрулювання здійснює безпілотний літальний апарат без участы людини
.png
2017-06-06_231751.png
(482.09 Kb)
2017-06-06 23:19   Проект создан

2017-06-08 12:24   Проект отправлен на рассмотрение

2017-06-09 16:15   Проект опубликован.
Звіт про попередню оцінку відповідності проекту - Департамент економічного розвитку ОМР.
.jpg
1645.JPG
(3.21 Mb)

2017-06-13 15:54   Ответственный: Департамент муниципальной безопасности

2017-06-26 14:19   Отчет об анализе соответствия проекта - Департамент муниципальной безопасности
.jpeg
1645_2.jpeg
(677.82 Kb)
.jpeg
1645_3.jpeg
(423.83 Kb)
.jpeg
1645_1.jpeg
(513.17 Kb)

2017-06-27 16:21   Не допущен к голосованию