Проект №: 2017-1572
Статус: Не набрал голосов

Полное описание проекта

Проблема

В місті Одесі проживає понад 1 млн. жителів. Серед них понад 20% - це діти у віці до 18 років. На жаль, на сьогоднішній день малюки не можуть отримати належну хірургічну допомогу в лікарнях міста. У разі виникнення проблем зі здоров’ям, що потребують хірургічного втручання, на допомогу міським лікарям приходять хірурги з обласних лікарень. Але проблема полягає в томі, що іноді не вдається вчасно та безпечно транспортувати маленьких пацієнтів, наприклад, з міської лікарні №3 до обласної дитячої лікарні, яка знаходиться на вул. Воробйова. До того ж, в області функціонує єдиний обласний центр екстреної медичної допомоги дітям, транспортні засоби якого обслуговують усю область. Досить часто цей транспорт недоступний для жителів міста, оскільки знаходиться в районах області.
Ще одна проблема полягає в тому, що на сьогодні у міської дитячої лікарні №3 не існує транспортної можливості транспортування дітей у невідкладному стані, які потребують надання спеціалізованої допомоги III та IV рівня.
Все це порушує права маленьких громадян на отримання своєчасної медичної допомоги.


Цель проекта

Метою проекту є розв’язання проблем із транспортуваннях важко хворих пацієнтів з міської дитячої лікарні №3 до обласних медичних закладів для проведення хірургічного втручання та надання III та IV рівня спеціалізованої допомоги.


Предлагаемое решение, к решению проблемы и его обоснование

Звичайно, найкращим варіантом для розв’язання проблеми відсутності належної хірургічної допомоги дітям в місті Одесі буде створення хірургічного відділенню на базі дитячих лікарень міста Одеси. Але вирішити цю проблему за рахунок міського бюджету неможливо (через брак коштів, що виділяються на медичне обслуговування). На такі масштабні проекти, як створення хірургічних відділень, проект «Суспільний бюджет» не розрахований (через наявність ліміту у вартості). Тому створення належних умов з транспортування пацієнтів зможе частково вирішити проблему. Тому планується придбання реанімобілю з наступними основними характеристиками:
• База – повнопривідний Ford Transit, переобладнаний згідно ГОСТу тип С та оснащений пневмопідвіскою.
• Додатково планується оснащити реанімобіль монітором поліфункціональним універсальним (з модулем копнографії та SpO2).
• В комплектацію реанімобілю повинні увійти також апарат штучної вентиляції легенів та апарат КЩЕ.


Для кого этот проект

В якості цільової групи проекту виступають діти у віці від 28 днів до 18 років, які через важкий стан свого здоров’я потребують транспортування у обласні та інші лікарні для проведення хірургічного втручання та надання інших видів медичної допомоги III та IV рівнів складності.


Риски (препятствия) в реализации проекта, на которые следует обратить внимание

• Оскільки придбання реанімобілю та його обладнання планується використовувати основні засоби, що будуть привезені постачальниками з-за кордону, зростання курсу долару по відношенню до гривні буде складати певний ризик для проекту. Протиризикові дії – використання при складанні бюджету запасу на ці потреби.
• Наявність ускладнень з проведенням тендерів. Іноді деякі медичні фірми задля того, аби отримати заказ на постачання обладнання, видають при проведенні тендерів неадекватні ціни. Протиризикові дії – отримання юридичної підтримки, наявність рекомендацій про постачальників та відгуків про їхній тип обладнання.


Примеры (кейсы) подобных решений

У 2016 році реанімобіль для немовлят був закуплений для потреб дітей першого року життя у Міську дитячу лікарню №2.План мероприятий по реализации проекта


Після того, як буде прийняте остаточне рішення про виділення коштів на придбання реанімобілю, планується
• Остаточне формулювання вимог до реанімобілю
• Проведення тендеру, виявлення постачальників
• Закупівля та оформлення документів
• Укладання договору з автотранспортним підприємством (для зберігання та обслуговування авто)
• Прийняття на роботу водіїв та реаніматологів


Ключевые показатели оценки результата проекта


Соціальні показники:
• Створення медичної інфраструктури для надання медичної хірургічної допомоги III та IV рівня спеціалізованої допомоги дітям до 18 років.
• Можливість врятувати дитячі життя.
.jpg
Реанимобиль.jpg
(36.05 Kb)

.pdf
Комерційна пропозиція Форд С1new.pdf
(340.01 Kb)
2017-06-06 10:48   Проект создан

2017-06-07 12:56   Проект отправлен на рассмотрение (финальная редакция)

2017-06-07 18:54   Проект опубликован.
Звіт про попередню оцінку відповідності проекту - Департамент економічного розвитку ОМР.
.jpg
1572 реанімобілі.jpg
(568.34 Kb)

2017-06-07 18:54   Ответственный: Департамент охорони здоров’я

2017-06-20 10:02   Отчет об анализе соответствия проекта - Департамент охорони здоров’я
.jpg
Реанімобіль(2).jpg
(589.54 Kb)
.jpg
Реанімобіль 2(2).jpg
(441.92 Kb)

2017-06-24 05:31   Допущен к голосованию

2017-08-01 19:37   Не набрал голосов