Проект №: 2017-1455
Статус: Не набрав голосів

Повний опис проекту

Проблема

Україна працює над тим, щоб революційно змінити систему шкільної освіти , вивести її на новий рівень, зробити її сучасною і гнучкою – такою, що відповідає вимогам суспільства і світу. Тому кожна школа має забезпечити кожному учневі нові можливості самореалізації, власного розвитку шляхом запровадження сучасних технологій навчання.


Мета проекту

Подолання освітньої нерівності і забезпечення найвищого стандарту освіти у кожній школі нашої Одеси. За допомогою сучасних технологій ми прагнемо забезпечити доступ кожної дитини до найкращих навчальних матеріалів і освітніх методик, що дозволить отримати якісну освіту в кожній загальноосвітній школі великого міста


Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Отримання кожною школою інтерактивної дошки – це отримання  можливості вчителем та учнем повністю керувати  будь-якою комп'ютерною демонстрацією - виводити на екран дошки картинки, карти, схеми, створювати й переміщати об'єкти, запускати відео й інтерактивні анімації, виділяти важливі моменти кольоровими позначками, працювати з різноманітними комп'ютерними програмами. З наявністю Інтернету, сучасних інтерактивних технологій навчання у місті може створюватися єдиний навчально-інформаційний online простір для учнів, вчителів та батьків зі всіх шкіл Одеси, до якого кожен учасник матиме постійний та швидкий доступ.
Можна використовувати безпечні освітні портали, (які вже розроблені у місті) які поєднають в собі величезну кількість навчального матеріалу (звичайного та інтерактивного) і цікаву соціальну мережу. Це дасть можливість забезпечити рівний доступ до освітніх матеріалів для всіх дітей , лишаючи місцеві обмеження якості шкільної освіти в минулому.


Для кого цей проект

Проект розрахований на учнів та вчителів шкіл нашого міста, які зможуть користуватися результатами реалізації проекту щоденно.


Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Основними ризиками реалізації проекту може бути: проблеми технічного характеру при монтажі обладнання; психологічна та методична неготовність учителів до нових технологій навчання; відсутність у школах кваліфікованих спеціалістів з наладки обладнання та підтримки програмного забезпечення;недостатня швидкість Інтернету.План заходів з реалізації проекту


1.Обрати сучасну інтерактивну дошку, яка пройшла апробацію в школах України.
2.Визначити фірму-виробника та модифікацію інтерактивної дошки, яку слід придбати.
3.Організувати навчання вчителів-предметників роботі з інтерактивною дошкою.
4.Провести навчання вчителів-предметників з проблеми “Використання інформаційно-комунікативних та інтерактивних методів навчання у навчально-виховному процесі”
5.Проведення майстер-класів кращими учителями - предметниками, які мають позитивний досвід роботи з інтерактивними дошками.

Ключові показники оцінки результату проекту


Основними показниками результату проекту може бути лише:
підвищення мотивації учнів до навчання; якісне складання зовнішнього незалежного оцінювання; розвиток інтелектуальних та творчих здібностей учнів; підвищення професійної майстерності вчителів; формування впевненої у свої сили, соціально активної особистості.
.jpg
Доска пиксель.jpg
(897.62 Kb)
2017-06-02 10:28   Проект створено

2017-06-02 11:48   Проект відправлений на розгляд

2017-06-06 18:28   Проект опублікований.
Звіт про попередню оцінку відповідності проекту - Департамент економічного розвитку ОМР.
.jpg
1455 Юним одеситам.jpg
(534.31 Kb)

2017-06-06 18:28   Відповідальний: Департамент освіти та науки

2017-06-14 17:40   Звіт про аналіз відповідності проекту - Департамент освіти та науки
.jpg
юним стор 2.jpg
(1.11 Mb)
.jpg
юним стор 1.jpg
(963.63 Kb)

2017-06-16 19:56   Допущений до голосування

2017-08-01 19:36   Не набрав голосів