Проект №: 2017-1144
Статус: Проект на реализации

Полное описание проекта

Проблема

Дендропарк "Перемоги" - це дуже важливе місце для будь-якого одесита, воно має не лише багаторічну історію, але є оазісом відпочинку від міської метушні та роботи.
Цей парк є памяткою садово-паркового мистецтва, він був спланован під англійскький архітектурний стиль. Нажаль завершити будівництво у ті часи не вдалося, цей парк наразі має надзвичайну екосистему, яка зберіглася завдяки небайдужим одеситам та благоустрою міста.
Але композиційна ось Ставків не доведена до архітектурного ландшафту та має непривабливий, не сучасний вид. Також є проблема низької туристичної зацікавленості парком, про цей парк знають лише мешканці міста, для туристів він не дуже цікавий, адже в ньому немає тієї перлини, яка вабить до себе своєю красою та унікальністю. І це є безумовною проблемою для такого туристичного міста, як Одеса.
Якщо поліпшити запропоновану нами інфраструктуру ставка у парку та впровадити європейський креатив освітлення ставка, то підвищіться рівень зацікавленості туристів та це надасть можливість приваблювати нові інвестиції у туристичний розвиток міста, що позитивно буде сприяти для наповнювання місцевого бюджету.


Цель проекта

Завершити концепцію міської влади щодо благоустрою Дендропарка "Перемоги", впроваджуючи унікальну на Україні систему музикального надводного контурного освітлення з елементами декорацій ("Світлове шоу") центрального Ставка №4.
При збільшенні туристичної привабливості маємо намір надалі залучати інвестиції у подальший розвиток цього проекту (встановлення освітлення на усіх ставках, фонтанах та впровадження системи музикального супроводу "Світлового шоу" по всій площі ставків).
Отже, реалізуючи зазначений проект ми досягнемо наступних цілей:
1. Поліпшення інфроструктури ставка.
2. Місце стане більш привабливим для мешканців та туристів.
3. З'явиться нове місце у туристичній мапі.
4. Підвищіться рівень безпеки ставка.


Предлагаемое решение, к решению проблемы и его обоснование

Вдосконалення інфраструктури ставка за рахунок встановлення безпечного контурного музикального освітлення, яке буде мати ефекти "Світлового шоу". Освітлення ставка буде надавати парку туристичну значимість, приваблювати іноземних туристів.
Система "Світлового шоу" буде безпечною, автоматизованою, захищеною від природних умов та пошкоджень від інших предметів.
Цей проект надасть парку сучасний унікальний вигляд, надасть можливість мешканцям міста культурно проводити своє дозвілля та підвищить туристичну зацікавленість до міста.
Витрати на реалізацію проекту обумовлені унікальністю системи освітлення та музикального супроводу, складністю програмування кожного модуля (лампи) та його синхронізацію з іншими модулями (лампами), встановленням систем безпеки та великою кількістю обладнання.


Для кого этот проект

Для мешканців та гостей міста Одеса.


Риски (препятствия) в реализации проекта, на которые следует обратить внимание

Проведення технічних робіт (монтаж, прокладання мереж,встановлення систем управління) може бути ускладнено особливостями електропостачання та існуючих комунікацій. Враховуючи можливість таких ризиків ми плануємо замовити розробку проекту технічної частини за участю найкращих спеціалістів з безпеки електромереж. Також ми пропонуємо встановити балансоутримувачем технічного обладнання - профільне комунальне підприємство.


Примеры (кейсы) подобных решений

Фонтан Аркадії м.Одеса.
http://dumskaya.net/news/v-odesskoj-arkadii-otkryli-sveto-muzykalnyj-font-037106/
Вінницький фонтан м.Вінниця.
http://vinfontan.in.ua/
Світло-музикальний фонтан на Майдані Незалежності м.Київ.
http://nv.ua/ukraine/events/v-tsentre-kieva-zapustili-sveto-muzykalnyj-fontan-kotoryj-ne-rabotal-tri-goda-1092314.htmlПлан мероприятий по реализации проекта


1. Проведення тендерного конкурсу на виконавця проекту.
2. Підписання договору з виконавцем.
3. Підготовка технічного проекту електромереж (та візуалізація).
4. Закупівля обладнання.
5. Підготовка електромереж до монтажу.
6. Монтаж обладнання та систем безпеки.
7. Встановлення та підключення обладнання.
8. Підключення програмного забезпечення.
9. Пуско-налагоджувальні роботи.
10.Запуск та введення в експлуатацію обладнання.
11.Урочисте відкриття проекту Світлове шоу "Казковий пруд".


Ключевые показатели оценки результата проекта


Економічні: збільшення надходжень до бюджету за рахунок підвищення туристичної привабливості до унікального "Світлового шоу", подальше встановлення нової точки туристичного маршруту Аркадії, залучення нових інвестицій в розвиток Парку-памятки.
Соціально-культурні: підвищення рівня культурного відпочинку всіх верств населення за рахунок безкоштовного входу на "Світлове шоу"(особливо для малозабезпечених), покращення показнику відпочинку на свіжому повітрі для школярів та студентів.
Безпека міста: освітлення контуру ставку покращить видимість правопорушень щодо незаконного вилову риби та інших неправомірних дій.
Благоустрій міста: покращення системи туристичної інфраструктури міста.
.jpg
радуга1s.jpg
(4.74 Mb)

.pdf
озеро чертеж.pdf
(75.53 Kb)

.jpg
зеленый1.jpg
(3.58 Mb)

.jpg
розовый 1.jpg
(3.59 Mb)

.jpg
голубой1.jpg
(3.59 Mb)

.jpg
WP_455_Pro2.jpg
(2.39 Mb)

.jpg
WP_3_Pro.jpg
(3.09 Mb)

.jpg
WP_6_Pro3.jpg
(3.09 Mb)

.jpg
Декор день.jpg
(394.52 Kb)

.jpg
Декор вечер.jpg
(79.1 Kb)

.jpg
Пруд для освещения.jpg
(421.15 Kb)
2017-05-07 13:19   Проект создан

2017-06-07 18:37   Проект отправлен на рассмотрение (финальная редакция)

2017-06-07 19:01   Проект опубликован.
Звіт про попередню оцінку відповідності проекту - Департамент економічного розвитку ОМР.
.pdf
Звіт - Казковий пруд.pdf
(354.67 Kb)

2017-06-07 19:01   Ответственный: Департамент культури та туризму

2017-06-16 14:56   Отчет об анализе соответствия проекта - Департамент культури та туризму
.jpg
1144-1.jpg
(270.71 Kb)
.jpg
1144.jpg
(297.9 Kb)

2017-06-21 23:59   Допущен к голосованию

2017-08-01 19:35   Проект победитель